OFERTA LAST MINUTE (czyli tanio, choć czasu na decyzję jeszcze mniej)


Rejs na STS Kapitan Borchardt 24.05.2014 – 06.06.2014 r. 

Trasa rejsu: Cherbourg (Francja) – Świnoujście (Polska). Start w Cherbourgu 24.05.2014 r. Kurs przez Kanał Angielski w kierunku Morza Północnego. Następnie opłyniecie Półwyspu Jutlandzkiego. W planach jest zawinięcie do Goteborga w Szwecji, ale oczywiście wszystko zależy od warunków pogodowych. Statek pójdzie Cieśninami Duńskimi na Bałtyk. Wyokrętowanie w Świnoujściu 06.06.2014 r. do godz. 12:00.
Cały rejs ma trwać 13 dni.

Koszty rejsu:
* pobyt na statku z wyżywieniem i ubezpieczeniem 400 PLN od osoby,
*koszt transport do portu zaokrętowania (Cherbourg) w zależności od ilości uczestników, jeśli będzie komplet uczestników to wyjdzie od osoby po 510 zł, jeśli mniej, to odpowiednio więcej (600-700 zł).

W cenie rejsu są uwzględnione następujące elementy: zakwaterowanie na statku dla załogi, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), opieka kapitana i załogi zawodowej (bosman, mechanik, kucharz), podstawowe szkolenie żeglarskie, koszty eksploatacyjne statku (w tym paliwo), opłaty portowe.

Dodatkowe koszty dla uczestnika, to wstęp do zwiedzanych obiektów w portach, własne zakupy, powrót ze statku.

Uczestnicy będą na czas rejsu objęci ubezpieczeniem (pakiet Gothaer Pakiet Podstawowy):
* KL: 20 000 EUR;
* NNW: 25 000 PLN;
* BP (ubezpieczenie bagażu: 2 000 PLN;
* KRP (koszty ratownictwa i poszukiwań): zgodnie z klauzulą nr 9 OWU;
* OC w życiu prywatnym: 50 000 EUR.

Minimalny wiek uczestnik – 13 lat. Nie wymagamy żadnych uprawnień żeglarskich. Pożądane jedynie umiejętność pływania, zdrowie, przeciętna sprawność fizyczna. W rejsie mogą brać udział nie tylko Wasi uczniowie, ale i ich rodzice i rodziny oraz osoby działające w Waszej społeczności.

Więcej informacji na nasz email: ukstolkmicko@gmail.com

Share Button