UKS TOLKMICKO na regatach OPTIMISTA w Sopocie

Sopot Optimist Cup 2015 wyniki oficjalne

W dniach 4-5 lipca 2015 odbyły się regaty Sopot Optimist Cup. Organizatorem regat był Uczniowski Klub Sportowy NAVIGO. Regaty odbyły się pod auspicjami PZŻ i pod patronatem Miasta Sopotu. Nagrody w postaci słodkich upominków ufundowała firma HARIBO. Oprócz zawodników klubu gospodarzy – UKS NAVIGO, w regatach brali udział reprezentanci YKP Gdynia, SKŻ Sopot oraz UKS Tolkmicko. Rozegrano 2 wyścigi w sobotę i 1 wyścig w niedzielę, przy bardzo słabym wietrze i upalnym słońcu. Zawodnicy spisali się dzielnie i walczyli do końca. W sobotni wieczór młodzi uczestnicy regat wraz z rodzicami i trenerami integrowali się przy grillu.

Klub UKS TOLKMICKO reprezentowało 5 zawodników. Wszyscy zmieścili się w pierwszej dwunastce przy łącznej ilości 31 młodych żeglarzy. Najlepsi z klubu okazali się: Wiktor Kaczorowski i Konrad Rygiel. Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy firmie STOKOTA za udostępnienie busa na transport dzieci i sprzętu na regaty.

Wyniki.
Kategoria dziewcząt:
Maja Niemira YKP Gdynia
Maria Retecka SKŻ Sopot
Natalia Kilar UKS NAVIGO

Kategoria chłopców:
Wiktor Kaczorowski UKS Tolkmicko
Iwo Reński UKS NAVIGO
Konrad Schulz UKS NAVIGO

Share Button